Rozmowa erotyczna

– Przyjeżdżasz wreszcie, misiaczku. oraz alkohol też jest – dzięki Chrystusowi oraz Maryi Pannie. milf nie wie, iż chłopak wyjechał. Właśnie mieliśmy ruszać na jego poszukiwanie, fetyszysta zwolnił mnie na słowo, skoro posłyszał, iż kieliszek samo pojechało do Vaagaa. A jak się ma Alfons? – spytał niespokojnie.
– Pochwalony niech będzie , żeście odnaleźli syna – rzekła Jardtruda z płaczem; oraz ona wyszła teraz na dziedziniec.
– A, toś ty też tutaj, Jardtrudo? – rzekł przystojniak. – Pierwsza sprawa, jaka mnie czeka, to przepędzić ciebie oraz całą twoją hołotę z mojego dworu. Przede wszystkim wygnamy tę plotkarę, a później odpokutuje każdy, kto śmiał rzucić potwarz na moją żonę.
– Tak nie można, misiaczku – obruszył się kochanek od seksu przez telefon. – Jardtruda jest moją żoną. Sądzę wprawdzie, iż oboje nie mamy bynajmniej ochoty żyć z sobą nadal, lecz z mojego domu odejdzie nie wcześniej, aż moi szwagrowie otrzymają należne jej bydło, statki oraz wiano.
– Kto jest tu panem na dworze? – spytał przystojniak z wściekłością.
– O to musisz zapytać Krystyny – odparł kochanek od seksu przez telefon. – Właśnie nadchodzi. Gospodyni stała na ganku nowej izby, teraz jęła powoli schodzić na
dół. Bezmyślnie nasuwała na czoło chustkę, która zsunęła się jej na tył głowy, oraz wygładzała odświętną szatę, której jeszcze od wczoraj nie zdjęła. Ale twarz jej była nieruchoma jak głaz.
przystojniak podjechał ku niej, krok za krokiem; nieco pochylony wpatrywał się w cycki.